Łowisko

Łowisko Specjalne (duży staw)

Wędkarstwo karpiowe to nowoczesna, propagowana w całej europie forma wypoczynku nad wodą. Karpiarze to ludzie łowiący duże karpie, czerpiący przyjemność z zasiadki, obserwacji brań, holu jak największego okazu, ale przede wszystkim z wypuszczenia ryby z powrotem do wody (zasada no kill).

Idąc naprzeciw wymaganiom nowoczesnego wędkarstwa stworzyliśmy łowisko przystosowane do tego rodzaju wypoczynku. Nasz zbiornik to sześciohektarowe wyrobisko po żwirowe o zróżnicowanym dnie i dostępną dla wędkarzy linią brzegową.

W kwietniu 2013 łowisko zostało reaktywowane i odświeżone. Zostało zarybione dużymi okazami karpia o wadze przekraczającej 18 kg. Nowy regulamin reguluje wszelkie zasady przebywania na łowisku.

Zapraszamy serdecznie wszystkich wędkarzy preferujących NO KILL i miłą atmosferę. Kontakt w sprawie rezerwacji stanowisk tel. 33/841 20 50.

 

PRZY REZERWACJI STANOWISK NA DUŻYM STAWIE OBOWIĄZKOWA WPŁATA ZADATKU NA KONTO 

                                                 50%- 30 ZŁ Za Dobę

          W tytule przelewu proszę wpisać numer rezerwowanego stanowiska

BANK SPÓŁDZIELCZY W BRZEŹNICY

NRB 81 8112 0008 0035 6875 2000 0010

P H U Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy KARPIK

potwierdzenia przelewu można wysyłać na adres: biuro@karpik.pl

Łowisko komercyjne (mały staw)

Na to łowisko wydaje się zezwolenia jednodniowe - opłata za wędkowanie wynosi 25 zł za 2 wędki w tym 1 karp gratis (wymiar do 50 cm) - kolejny karp jak i inne gatunki ryb w sprzedaży według obowiązującego cennika.

Powierzchnia małego stawu 2,6 ha.